Off-road Türkiye Kupası'nda ‘Başkan Yüce’ şov: Şampiyonlar zorlu parkurda fırtına gibi esti Off-road Türkiye Kupası'nda ‘Başkan Yüce’ şov: Şampiyonlar zorlu parkurda fırtına gibi esti

Sakaryaspor Teknik Direktörü Tuncay Şanlı, TV264 ekranlarında yayınlanan Spor264 programında yaptığı açıklamada, son olarak Giresunspor’da kiralık olarak forma giyen Murat Cem’in Sakaryaspor kadrosuna katılması konusunda açıklamalarda bulundu.

Spor264 programında Erhan Kaytanbay'ın sorularını yanıtlayan Tuncay Şanlı,
“Murat Cem çok değerli bir isim. Aksilik çıkmazsa kadromuza katılacak. Belki stoper bölgesine de bir dokunuş gerçekleştirebiliriz. Ekibimde Serdar Kulbilge olacak. Kendisi de Kasımpaşa altyapısında önemli deneyimler yaşadı. Sabri Sarıoğlu’na da teklifimizi yaptık. Kendiside bu teklife sıcak bakıyor. Süreci takip edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Sakaryaspor kadrosundaki oyuncularin önemine deginen Teknik Direktör, “Öncelikli hedefimiz kadromuzdaki oyuncuların özgüvenini kazandırmak. Yoksa çok kaliteli oyuncu grubundan oluşan bir Sakaryaspor var. Önemli olan özgüven kazanmak” diyerek düşüncelerini dile getirdi.