TV264'de yaz ayı boyunca Her hafta Perşembe akşamı canlı olarak yayınlanacak 'Teras Sohbetleri' başlıyor. Kemal Turgaç'un sunduğu programın yorumcuları Coşkun Bilir, Hüseyin Cumalı ve Raif Ugan olacak.

TikTok, 113 milyondan fazla videoyu kaldırdı TikTok, 113 milyondan fazla videoyu kaldırdı

Sakarya'nın Televizyonu TV264'de yaz ayı boyunca Perşembe akşamları  ekranlara gelecek gazetecilerin konuklarıyla gündemi değerlendirecekleri  yeni program başlıyor..

Teras Sohbetleri..
İlki Perşembe akşamı yarın saat 21.00'de başlayacak programı Kemal Turgaç sunacak. Turgaç gazeteciler Hüseyin Cumalı, Coşkun Bilir ve Raif Uğan' ile birlikte Sakarya'da şehir gündemini yorumlayacaklar..

Gazeteciler, SATSO seçimlerinden, muhtemel milletvekillei kim olacak, yerel yönetimler ve ilimizin diğer gündemlerini kendi pencerelerinden ekranlarda yorumlayacaklar..

TV264'Ü NASIL İZLERİM
Sakarya'nın TV kanalı TV264 Türksat Uydusu üzerinden yayın yapmaktadır. Bununla birlikte TV264 yayınların internet üzerinden  HD olarak yayınlanmaktadır.

Yüksek çözünürlükte  HD olarak yaptığımız yayınlarımızı TV264 internet sitesi www.tv264.com.tr ,  Apple Store  ve Google Play  uygulamaları telefonlarınıza veya bilgisayarlarınıza indirerek te izleyebilirsiniz