Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Koruma ve Güvenlik Hizmetleri eski Daire Başkanı Yaşar Faruk Balkaya Sapanca halkının desteğiyle saha çalışmalarını sürdürüyor. Arifiye, Hendek, Sakarya Büyükşehir Belediyesi gibi bir çok belediyede uzun yıllar bürokrasinin kalbinde yer alan Balkaya Halk54 Yazı İşleri’ni ziyaret ederek usta kalem Hüseyin Cumalı ile bir süre görüştü.

Sapanca halkının her geçen gün daha çok destek verdiği isim olan Balkaya, “Biz bu yola çıkarken Sapancalıların desteğiyle yola çıktı. Şükürler olsun ki bu destek her geçen gün katlanarak artıyor. Sapanca’nın her köşesinde esnaf, vatandaş, sivil topluk kuruluşları, gençler ve kadınlarımızla bir araya gelip Sapanca için düşüncelerimizi aktarıyoruz. Bu buluşmalar sırasında halkımızın desteği bize büyük moral veriyor” dedi. 

Başkan Adayı Çelik eğitim kurumlarını ziyaret etti Başkan Adayı Çelik eğitim kurumlarını ziyaret etti

Uzun yıllardır belediyelerde ve bürokraside elde ettiği bilgi, tecrübe ve deneyimlerle ilçesine hizmet etmek istediğini bir kez daha anımsatan Balkaya, “Her zaman söylüyorum. Eğer şahsıma bir teveccüh olursa bilgi ve tecrübelerimi ilçemize aktarmak istiyorum. Bizim derdimiz Sapanca’dır” dedi.