Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce, Ak Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları yönetim toplantısına katıldı. Burada partililerle bir araya gelen Yüce, kadın kollarında görevli tüm üyelere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Yüce, Sakarya’da kadının rolünü güçlendiren ve kadınları hayatın tüm alanlarında söz sahibi yapmak için ürettikleri projeleri anlattı.

Başkan Yüce, “Partimizin çatısı altında hep birlikte milletimize hizmet etmeye; yüzyıllık hedefimiz olan #TürkiyeYüzyılı’nı gerçekleştirmek adına çalışmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi, sizler, sadece partimizin değil, aynı zamanda ülkemizin geleceği içinde kritik bir role sahipsiniz. Türkiye Yüzyılını sizlerle birlikte inşa edeceğiz Başta AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanımız Yasemin Turan hanımefendi olmak üzere tüm üyelerimize çalışmalarında başarılar diliyor ve desteklerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Sakarya’da 100’ün üzerinde projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Yüce, “Şehrimize değer kazandırmak için gündüz gece demeden çalışıyoruz. Yüzün üzerinde projeyi tamamladık ve asla yetinmeyip yeni proje ve yatırımlar için çalışmalar yapıyoruz. Şehrimizdeki tarımı marka haline getirecek projeler tasarlayıp hayata geçirdik. Spor konusunda başlı başına markayız. Şehrimizin ve ülkemizin geleceği için kadınların üstlendiği kritik rolü çok kıymetli buluyor ve attığımız her adımda öncelikli davranıyoruz. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın liderliğinde eser ve hizmet siyasetine devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yüce AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı’yla buluştu- “Hep Birlikte #TürkiyeYüzyılı için çalışacağız”4Yüce AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı’yla buluştu- “Hep Birlikte #TürkiyeYüzyılı için çalışacağız”2Yüce AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı’yla buluştu- “Hep Birlikte #TürkiyeYüzyılı için çalışacağız”3Yüce AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı’yla buluştu- “Hep Birlikte #TürkiyeYüzyılı için çalışacağız”