HALK54.COM
Nurettin Eryılmaz/ÖZEL HABER

Edinilen bilgiye göre, Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş'in annesi rahatsızlığı sebebiyle yaklaşık 15 gündür Adapazarı'nda özel bir hastanede yoğun bakımda tedavi görüyordu. 

"Çocuklarımı cennete gönderdim" dedikten sonra 2 çocuğu ölü bulunan baba tutuklandı "Çocuklarımı cennete gönderdim" dedikten sonra 2 çocuğu ölü bulunan baba tutuklandı

Her gün sürekli annesini görmek için hastaneye gidip gelen Başkan Ateş, geçtiğimiz günlerde annesini ziyaret ettikten sonra şoförü Z.İ. ile birlikte eve dönüş yolunda kimliği belirsiz kasklı motosiklet sürücüsü bir kişinin saldırısına uğradı. 

Motosikletli saldırgan, elinde bulunan çekiçle aracın arka camlarını patlattı. Hareket halindeyken saldırıya uğrayan Başkan Ateş ve şoförü büyük bir şok yaşadı. Aşağıya inen şoför, çekiçli saldırgan ile boğuşma yaşadı. Boğuşma sırasında saldırgan, elindeki çekiçle şoförün kafasına vurdu. Şoför kafasına aldığı darbeyle yere düşerek kanlar içerisinde kalırken, saldırdan daha sonra Başkan Ateş'e yönelerek elindeki kesici alet pala ile saldırı girişimde bulundu.

Başkan Ateş'in gösterdiği mukavemet sonrasında saldırgan, motosikletine binerek hızla olay yerinden uzaklaştı. Başkan Ateş durumu polis ekiplerine bildirirken, yaralı şoför Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Kafatasından hasar alan şoför Z.İ. hastanede ameliyat olduktan sonra tedavi altına alındı. 

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, saldırı sonucu camları patlayan araç üzerinde incelemelerde bulundu. Yapılan incelemelerin ardından polis ekipleri, kaçan saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

c5c5-1c4c4-4c3c3-6c2c2-7c1c1-7