HALK54.COM
Fuat Koçer 

Adapazarı ilçesine bağlı Tuzla Mahallesi'ndeki Zirai Aletler Sanayi Sitesi'nde bulunan bir mobilya deposunda henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevlerin kısa sürede büyüdüğü yangında depodan çıkan kara dumanlar, gökyüzünü kapladı. Gökyüzüne yükselen dumanlar şehrin her yerinden görüldü. 

Yangını görenlerin ihbarı üzerine olay yerine çok itfaiye, sağlık ve polis ekibi sevk edildi. 

Polis, bölgede geniş güvenlik önlemi alırken, yangında bir çalışan dumandan etkilendi. Dumandan etkilenen çalışana ilk müdahaleyi sağlık ekipleri olay yerinde yaptı. 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı 24 araç, 50 personeli ile 1 arazöz ve iş makinelerinde yardımıyla yaklaşık 4 saattir müdahale ettiği yangın kontrol altına alındı.

Polis ekiplerinin de bölgede geniş güvenlik önlemleri aldığı bölgede soğutma çalışmaları sürüyor. Öte yandan, Sakarya İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş ve Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Ayhan Orhan Arancı’da çalışmaları yakından takip etti.

Yangın esnasında herhangi bir yaralananın olmadığı öğrenilirken, depo adeta küle döndü. Yangının çıkış sebebi ise soğutma çalışmalarının ardından belirlenecek.

scw

Ferizli’deki o görüntüler mahkemelik oldu Ferizli’deki o görüntüler mahkemelik oldu

xxcc3xc2c2

awfaqx1x1xc

97e3426a-2f71-49a1-b8b7-3fea722fd44a