Gelecek Partisi’nin önemli isimleri Halk54 yazı ailesini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Çobanoğlu, “Ekip arkadaşlarımızla birlikte sahadayız. Ziyaret ettiğimiz vatandaşlar ‘mutfaktaki yangın artık evi sardı’ diyor. Bu böyle gitmez” dedi.

Halk54 Haber Merkezi

Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu, Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığı Siyasi İşler Birim Başkanı Neriman Seçkin, Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığı Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Tülay Çakmak, Gelecek Partisi Adapazarı Kadın Kolları Sivil Toplum Kuruluşları Birim Başkanı Gönül Gültekin, Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığı üyesi Hatice Kılavuz, Halk54 Genel Yayın Yönetmeni Murat Uygun ile Halk54 Genel Yayın Müdrürü Hüseyin Cumalı’yı ziyaret etti.

Ziyarette söz alan Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu, yaklaşan seçimler öncesi ilçe kadın kolları olarak sahaya tam anlamıyla bastıklarını ve kelimenin tam anlamıyla kapı kapı gezerek vatandaşlara neler yapmak istediklerini anlattıklarını belirtti. Hayat pahalılığı, ekonomik kriz, doğalgaz, elektrik, akaryakıt gibi bir çok alanda yaşanan yangını en iyi kadınların bildiğini belirten Başkan Sevim Çobanoğlu, "Ziyaret ettiğimiz ve dertleştiğimiz kadınlar mutfaktaki yangının artık evin her yerine sıçradığını anlatıyor. Bu gidiş daha fazla sürmez" dedi.

Başkan Çetin: Kadın cinayetleri politiktir Başkan Çetin: Kadın cinayetleri politiktir

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Halk54 Genel yayın Yönetmeni Murat Uygun ise, Gelecek Partisi teşkilatlara başarılar diledi.