Camiye yardım toplamaya Sakarya’ya geldiler, kameraya böyle tepki gösterdiler Camiye yardım toplamaya Sakarya’ya geldiler, kameraya böyle tepki gösterdiler

CHP Adapazarı İlçe Başkanı seçilen genç ve atak isim Sabri Anıl Özkan medya kuruluşlarına nezaket ziyaretinde bulunuyor. Beraberinde partinin kurmaylarından Adapazarı Belediyesi Meclisi Üyesi Haluk Akbay, CHP Adapazarı İlçe Saymanı Fatih Bayramoğlu ve CHP Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Muammer Yavuz ile birlikte Halk54’ü ziyaret eden Başkan Özkan yerel seçim öncesinde ince eleyip sık dokuduklarına vurgu yaptı. Partinin kurmayları, ağabeyleri, önemli isimleri ile tavan ve tabanla yaptıkları görüşmelerin sürdüğünü belirten Başkan Özkan, “Aday belirleme çalışmalarımız sürüyor. Şu ana kadar bize gelen isimlerden en iyisiyle yola çıkmak için çalışıyoruz” dedi.

CHP kadrolarının her zaman seçime hazır olduğuna da vurgu yapan Başkan Özkan, “Gençlik kollarımız, kadın kollarımız ve örgütümüzün bütün unsurlarıyla sahada çalışıyoruz. CHP her zaman olduğu gibi bugünde seçime hazırdır. Örgüt olarak çalmadık kapı bırakmayacağız” dedi.

Halk54 ailesinden usta kalemler Hüseyin Cumalı ile Nurettin Eryılmaz ile siyasi arenadaki gelişmeleri de konuşan Başkan Özkan ile partinin ağır isimlerinden Akbay, Halk54 ailesine oldukça anlamlı Ulu Önder Atatürk tablosu hediye etti.

Wet3-2Sdrgdsg