Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya ziyaretinde Akyazılı minik öğrenciler Zümra Karacan ve Sare Güneş karşıladı. Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ile birlikte törene katılan minik öğrenciler Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Akyazı’ya davet etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sakarya’da on binlerce vatandaş ile buluştu. Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirilen toplu açılış töreninde 4 milyar lira değerinde 203 yatırımın açılışını gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tören alanında Akyazılı minik öğrenciler tarafından karşıladı.

1999 depreminde yapılan bazı hatalı yaklaşımlar 1999 depreminde yapılan bazı hatalı yaklaşımlar

Akyazı Atatürk İlkokulu öğrencisi 7 yaşındaki Zümra Karacan ve Alaağaç İlkokulu öğrencisi 8 yaşındaki Sare Güneş, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ile birlikte açılış töreni öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşıladı ve Akyazı fındığı hediye etti. Yöresel kıyafetleri ve Akyazı fındığı ile kendisini karşılayan minik öğrencilerle yakından ilgilenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hediyeleri için teşekkür etti ve çocuklar ile fotoğraf çektirdi.

2-1311-177