Bugün kuruluşumuzun 2. yıl dönümü. Bize destek olan tüm Sakarya halkına ve ülke genelinde haber portalımız içeriklerini yakından takip eden, bize güç katan herkese sonsuz teşekkür ediyorum.

Hiç kimseye taraf olmadan objektif şekilde haberleri kamuoyuna sunan halk54.com, 'Gazetecilik kutsaldır' parolasıyla haber portalımız halktan aldığı güçlü yoluna emin adımlarla devam ediyoruz.

Yazılı ve görüntülü haber formatı ile Sakarya da haberciliğe yeni bir soluk getirdik. Her an her saniye haberleri izlemek, takip etmek, okurlarımız için sunduğumuz teknik teknolojik tüm kolaylıklarını sunduk. Her okurumuz kolaylıkla portalımızdan haberleri takip edebiliyorlar.

Kuramsal ve sorumlu habercilik anlayışı ilkeleriyle yayınlanan her haberin altında herkesin yorum yapma ya da eleştirme hakkı var ama kişilik haklarını ihlal etmeyecek şekilde... Kişilerin hukukunu gözeterek yorumların yayın kurulunun incelemesinin ardından yayınını veriliyor.

2 yıl önce yayın hayatına başlayan halk54.com haber portalını kurarak yola çıktık. İlkeli, doğru haber anlık hızlı haber ulaştırmak için kıymetli arkadaşım Hüseyin Cumalı, ben Nurettin Eryılmaz, Emre Çatal, Aleyna Nur Çapar, Salih Hamurcu, Spor Müdürü Erdal Erebilir ve birçok arkadaş bizlerle çalıştı. Zamanı geldi yollarımız ayrıldı ve diğer departmanlarımızda bizlere kurumsal destek olan her kişi isimlere de ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Tarafsız haberler haber açısı ile her gün 24 saat soluksuz haber sunduğumuz Sakarya’nın kamu yararı olsun kamu kurumlarına sesini duyuramayan kişiler olsun haberlere seslerini isteklerini taşıyoruz. İl genelinde Belediyelerin yaptığı proje ve hizmet çalışmalarını Sakarya Büyükşehir Belediyesinin büyük proje ve yatırmaları belediye meclisinde alınan kararları haberlere taşıyoruz. Sakarya Valiliğinin, Sakarya İl Emniyet Müdürlüğünün, İl Jandarma Komutanlığının şehrin asayişi güvenliği için verdikleri çalışmalara kesintisiz yer veriyoruz.

Sakaryaspor'un amatör liglerdeki sportif faaliyetleri takip edip haberlerine taşıyoruz. Sakarya halkı adına yaptığımız haberlerde olumsuzlukları haber yaparak sonucuna düzeltilmesine kadar takip ediyoruz.

Her gün yayın panelinden yayınlanan haberler takipçilerimizi sayılarını anlık izleyebiliyor, aldığımız etkileşim ile yağtığımız işi tarafsızlığımızı ortaya koyduğunu görüyoruz. Bizlere daha çok çalışma azmi katıyor. Bize destek olan Sakarya halkına teşekkürü bir borç bilirken haber potalımızın 2. kuruluş yılını büyük bir gururla kutluyoruz.

Halk54.com haber portalı, halk olmadan Sakaryalı olmadan var olmamız mümkün değildir. 2 yılık yayın sürecinde ve bundan sonraki süreçte firmalar olsun belediyeler olsun verdikleri destekleriyle ve duyuru program ilanlarıyla verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyorum.

Halk54.com kurulduğundan beri ben ve Hüseyin Cumalı ile ekip arkadaşlarımızla çok çalıştık, çok özveride bulunduk. 2 yılda Sakarya’da tüm internet yayını yapanlar arasında Sakarya’da çok takip edilen ve haber içeriği seviyesiyle 2 numaralı haber portalı olduk. Sakarya halkına bizlere verdikleri destek için herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.