Halk54 ihbar hattına gelen bir ihbarda eski bir siyasi parti ilçe başkanının büyü yaparak 6 kadını kendine aşık ettiği iddia edildi. 

Sorumlu gazetecilik anlayışıyla gelen ihbarı özetle yayınlıyoruz.

İşte o iddia…

Eski ilçe başkanı 6 tane kadını kendine büyü ile bağlayıp aşık ettiğini söylemezsem gözüm açık giderim. Ve o kadınlardan resimleri alıp tehditlerine devam ettiğini, bazı pislikler yaptığını, bu işe suçsuz insanları alet edip, onlara da şantaj yapıp paralarını aldıklarını gözlerimle gördüm.

*

Balıkçılara iç sularda avlanma yasağı uyarısı Balıkçılara iç sularda avlanma yasağı uyarısı

Bunu söylemem benim kulluk vazifem, namuslu görünüp milletin namusuyla oynamak ancak size yakışır. Konuşmak istediğim de bana da o pis iğrenç ifrit cinlerinizi yolanız. Elimde ki mesajlarınız duruyor. Görevden ihraç edildiğini değil de istifa ettiğini söyledin. Lütfen kimseden korkmayın. Bizim Allah’ımız var.

*

Bu olayı basına vermek için gittiğimde sözde gazeteci beni ofisinde oyalayıp laf alıp karşı tarafa iletmek ve benim resmimi çekip birilerine attı. Hayretler içindeyim. Zorla kadına şiir yazdıran şahıs asla gün yüzü görmeyeceksin. Evimdeki büyülerini buldum, şükürler olsun.  Paramı aldınız. Her yerde çamur at izi kalsın. Öyle mi sizin büyünüz varsa Allah’ın da adaleti var.

*

O kadar çok iğrençliğiniz var ki fakat ne yazık ki benim bunu yazabilecek kadar yüzüm yok. Beni iş yerimden kovdurmak için elinden geleni yaptınız. Eline ne geçti! Sizler iyi olan tüm insanları harcadınız. Ayağını kaydırdınız. İftira attınız, olmadı büyü yapıp gitmelerini sağladınız.


*

Siz ve yanınızdaki sessiz kalan şakşakçılarınızın ahirette vermesi gereken daha çok hesap var. Edepsizler…