Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik İl yönetim kurulu üyeleri, İl Başkan Yardımcıları ve Kadın Kolları Başkanı Sevinç Görmez ile saha çalışmaları kapsamında Geyve ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Gelecek Partisi İl Başkanı Fatih Sevindik ve yönetimine Arifiye ilçe Başkanı Metin Demirkol, Adapazarı İlçe teşkilatı yönetimi eşlik etti.

Gelecek Partisi'den Geyve çıkartması2

HALKIN GELECEĞİ DAVUTOĞLU DEMEK İÇİN BURADAYIZ

Başkan Sevindik, "Türkiye genelinde olduğu gibi Sakarya'da da vatandaşın ve esnafın gündemi ekonomi. Yaşanan ekonomik krizden dolayı zor zamanlar geçiren esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya gelip sorunlarını yerinde dinliyoruz. Gittiğimiz ilçelerde, mahallelerde iktidara herkesin söyleyecek bir sözü var. Gelecek Partisi olarak vatandaşımızın ve esnafımızın yanında olmaya çalışıyoruz.

Hem çiftçinin, hem köylünün, hem şehirlinin, hem de sanayinin bir arada bulunduğu nadir şehirlerimizden olan Sakarya'nın gerçek sorunlarını ve sıkıntılarını yerinde görüp dillendirmek biz siyasetçilerin görevidir. Dolayısıyla Sakarya'dan Vekil çıkmış temsilcilerin de Sakarya'lı hemşehrilerimizin sorunlarıyla ilgilenmeye, dertlerine çözüm üretmeye mecbur tutmak için, Halkın Geleceği Davutoğlu demek için buradayız" dedi.

Gelecek Partisi'den Geyve çıkartması13

GİTMEDİĞİNİZ İLÇE, GİRMEDİĞİNİZ MAHALLE SİZİN DEĞİLDİR

Fatih Sevindik sözlerine şöyle devam etti; "Tüm sorunların yerinde tespiti ile çözümünde karşılıklı fikir alışverişinin siyasal iletişim için önemli olduğunu düşünüyoruz. Vatandaş ve Esnaf sadece seçimden seçime ortaya çıkan ve seçimden sonra kaybolan vekil istemiyor. Dolayısıyla gitmediğiniz ilçe, girmediğiniz mahalle, sıkmadığınız el, sohbet etmediğiniz seçmen sizin değildir düşüncesi ile karış karış Sakarya'nın tüm ilçe ve beldelerinde ziyaretlerimizi aralıksız devam ettireceğiz" ifadelerini kullandı.

gelecek-partisiden-geyve-cikartmasi24

İSTİŞAREYE ÖNEM VEREN KÜLTÜRÜN BİREYLERİYİZ

Geyve G.S. Paşa Mahallesi Muhtarı Fehmi Uysal'ı da ziyaret eden Sevindik " Muhtarlar mahalle sakinlerinin temsilcisidir. Dolayısıyla Muhtarlar yerel demokrasimizin ilk halkasıdır. Bu sebepledir ki muhtarlar yerel yönetimlerin gözü ve kulağıdır. İstişareye önem veren kültürün bireyleri olarak ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Geyve G.S. Paşa Muhtarı Fehmi Uysal bey'e yakın ilgi ve alakalarından dolayı Sakarya il ve ilçe teşkilatlarım adına teşekkür ederim."dedi.

gelecek-partisiden-geyve-cikartmasi32

Sevindik "Geyve ilçe ziyaretimizde vatandaşlarımızın ve esnafımızın Genel Başkanımız Prf. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun selamıyla bizlere göstermiş olduğu ilgi görülmeye değerdi. Geyve ilçemizin sosyal ve ekonomik hayatında önemli rol oynayan esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya gelmekten büyük mutluluk duydum her birinin kazançlarının bereketli olmasını diliyorum.” dedi.  

Gelecek Partisi'den Geyve çıkartması7