Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik ve yönetimi Akyazı Dokurcun'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Gerçekleşen ziyarete Akyazı İlçe Başkanı Hüseyin Güler'de eşlik etti.

Gelecek Partisi İl Başkanı Fatih Sevindik "Akyazı Dokurcun ziyaretimizde gördük ki esnaf ve vatandaş yağmur gibi yağan zamlara tepkili. Akyazı Dokurcun'u karış karış gezip sıkılmadık el sohbet etmediğimiz vatandaş bırakmadık. Konuştuğumuz, hatrını sorduğumuz her vatandaş vallahi perişan olduk diye söze başlıyor. Gencinden yaşlısına, Emekçi ayakkabı boyacısından esnafına kadar tüm ahali yeter artık diyor. Her gün, her gün zam olur mu ya, nereye kadar? diyerek dert yanıyor. Vatandaşın iktidara olan haklı tepkisine ve sorunlarına gün boyunca ortak olup, Genel Başkanımız Prf. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun selamını ileterek Gelecek Partisi iktidarında önceliklerimizi ve çözüm yollarını anlattık." dedi.

thumbnail_IMG_20220610_113253

İktidar gerçeklerle yüzleşmek istemiyor

Sevindik "Ekonomide yaşanan sıkıntı büyüdükçe sadece bizim kemerlerimiz, bizim boğazımızı sıkıyor. Bizim lokmalarımız sayılıyor, azaltmamızı istiyorlar. Ancak iktidar gerçeklerle yüzleşmek istemiyor. İktidar Partisi ve ortaklarına göre ekonomik buhran yok, işsizlik yok, fakir fukara yok. İktidar, dövize endeksli, Hazine garantili ihalelerin müteahhitlerini daha çok düşünüyor. Yükü ise işçi, çiftçi, sanayici, esnaf, fakir fukara çekiyor. Bakın Kurban bayramı yaklaşıyor. Milyonlarca vartandaşımız bu bayram önceliklerini değiştirmek zorunda kalacak." ifadelerini kullandı.

thumbnail_IMG_20220610_114406

Akyazı Gelecek Partisi'ni sahiplenecektir

Akyazı Dokurcun mahallesinde esnaf ve halk ile bir araya gelen Gelecek Partisi heyetine halkın ilgisi yoğundu. Esnaf ve vatandaş ile sohbet eden, sorunlarını dinleyip Gelecek Partisinin çözüm önerilerini anlatan İl Başkanı Fatih Sevindik Dokurcun mahallesinden mutlu ve umutlu ayrıldıklarını halkın kendilerine karşı sıcak ve ilgili olduklarını gözlemlediklerini, Akyazı ve Dokurcun'un Gelecek Partisini sahipleneceğine inandığını söyledi.

Cumhurbaşkanı adayımız Tansu Çiller! Cumhurbaşkanı adayımız Tansu Çiller!

thumbnail_IMG_20220610_120548