Kocaali ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen İl Başkanı Fatih Sevindik esnaf ve vatandaşların istek ve şikayetlerini, ilçede karşılaştıkları sorunları ve taleplerini dinledi. 

Sevindik yaptığı açıklamada: "Gelecek Partisi olarak daima vatandaşımızın yanında olmaya çalışıyoruz. İlçelerimizi dolaşıp vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz.

Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızın bizlere ve Genel Başkanımız Prf. Dr. Ahmet Davutoğlu'na teveccühü bizleri memnun ediyor. Saha çalışmaları kapsamında ziyaretlerimiz aralıksız olarak devam edecek" dedi.

thumbnail_WhatsApp Image 2022-06-18 at 11.51.16 (1)Fatih Sevindik sözlerine şöyle devam etti; "Bir gerçek var, maalesef tarihimizin en ağır ekonomik krizini yaşıyoruz. Ekonominin kötü gidişatından şikayetçi olan vatandaşlarımız bugün pazarda, markette bunu derinden hissediyor ve haklı tepkisini gösteriyor. Zincirleme zam yağmuruna maruz kalan asgari ücretli ve emekli vatandaşlarımız büyük bir geçim sıkıntısı yaşıyor. Dolayısıyla fahiş zamlar halkın alım gücünü günden güne düşürüyor" dedi.

WhatsApp Image 2022-06-18 at 11.51.06Sevindik, "Kocaali ilçe ziyaretimizde esnaf ve vatandaşlarımızın yanı sıra çiftçilerimizin sesine de kulak verdik. Fındık üreticileri tarımsal girdilerin fazla artmasından şikayet ediyor. Taban fiyatın Ağustos öncesi açıklanmasını, Üretici Fiyat Endeksininin baz alınmasını istiyor. Vatandaşlarımızın sorunlarını dile getirmek ve iletmek biz siyasetçilerin görevi. Sayın Genel Başkanımız Prf. Dr. Ahmet Davutoğlu'da Sakarya’ya geldiğinde "Çiftçilerimize söz veriyorum; Gelecek Partisi iktidarında tarım birinci önceliğimiz olacak" demişti. Gelecek iktidarında tüm bu sorunları çözeceğiz. Çiftçilerimiz müsterih olsun tarım birinci önceliğimizdir" ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2022-06-18 at 11.51.12Fatih Sevindik, "Kocaali ilçe ziyaretimizde Genel Başkanımız Prf. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun selamıyla bizleri bağırlarına basan halkımız, esnafımız ve çiftçilerimizin göstermiş olduğu teveccüh bizleri mutlu etti, onurlandırdı. Bu duygu ve düşüncelerle İl ve İlçe teşkilatlarım adına Kocaali ilçe halkına teşekkür ederim." dedi.