İYİ Parti Siyaset Akademisi Başkanı Yüksel Korkmaz, Siyaset Akademisi Başkan Yardımcıları Orkun Özeller ve Hasan Sami Özvarinli'nin eğitim verdiği program sonrası, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan önemli açıklamalarda bulundu.

"Tüm kademelerimiz yoğun bir gayret içinde’’

Siyasetin halka hizmet aracı olduğunu belirten İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan: "Liderimizin izinde, İYİ Parti olarak tüm kademelerimizle sahada çok yoğun bir gayret içerisindeyiz. Biz buradan Türkiye’nin geleceği için dur durak bilmeden çalışan, sözlükten yorulmak fiilini kaldırarak çalışmalara tüm gücünü veren, vatandaşımız artık her şey bitti diye düşünürken umudu tekrar yeşerten başta Genel Başkanımız Meral Akşener olmak üzere, bu sürece katkı sağlayan tüm iyi kalpli insanlara minnettarlığımızı bir kez daha duyurmak istiyoruz’’ dedi.

2-47

‘’İnsanlar İYİ Parti’ye inanıyor’’

Kılıçaslan: ‘’Siyaset Akademimizin bugün burada vereceği 'Liderimizin İzinde Az Kaldı' eğitimleri sonrasında her gün sahalara inmeliyiz çünkü boşa geçirilecek her saniye bizlere bu ülkenin geleceğinden kaybettirecek. Teşkilatın neresinde olursa olsun tüm üyelerimizin bu dar zamanda yüreklerini ortaya koymaları gerekiyor. İnsanlar İYİ Parti’ye inanıyor, güveniyor, mücadelemizin samimiyetinden şüphe duymuyor, buna gölge düşüren her türlü hareketi de şiddetle kınıyoruz. Bugün burada düzenlenen “Liderimizin İzinde Az Kaldı” isimli teşkilat eğitim programına ev sahipliği yaptık. Programımızı şereflendiren Kocaeli, Düzce ve Bolu İl Başkanlarımıza ve tüm yöneticilerimize teşekkür ediyoruz" diye belirtti.

3-37