DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan seçim çalışmalarını ve faaliyetlerini Medyabar ve Tv264'e anlattı. Seçim için hazırlıklarının tamam olduğunu ifade eden Erdoğan, "Yıl sonunda Sakarya’da 5 bin üyeyi hedefliyoruz" dedi. Her hafta tematik saha çalışmaları yaptıklarını vurgulayan başkan Mehmet Erdoğan 2023 yılında yapılacak genel seçimlerde milletvekili adayı olacağını söyledi.

“Seçim hazırlıkları tamam”
Partisinin 2023 yılında yapılacak olan seçimler hazırlıklarını anlatan Mehmet Erdoğan. Biz hep yarın seçim olacakmış gibi hazırlık yaptık. Biz şu anda sandık görevlilerini belirlemeye başladık. Onlara da eğitim veriyoruz” dedi.

“Biz iddialı bir partiyiz”
Daha çok yeni bir parti olduklarını ifade eden Erdoğan, “Henüz oy potansiyeli ile ilgili bir çalışma yapmadık. Önce biz kadrolarımızı tanıtmak istiyoruz. Ama gittiğimiz her yerde büyük bir teveccüh ile karşılaşıyoruz. Biz iddialı bir partiyiz. Şu ana 12 eylem planı açıkladık ve 10 tane daha açıklayacağız. Bu planlarla sorunları buluyor ve çözümü için yapacaklarımızı anlatıyoruz” dedi.

“Milletvekili adayı olacağım”
DEVA Partisi’nin 2023 seçimlerinde en başarılı parti olacağına inandığını söyleyen Erdoğan, “önümüzdeki dönemde milletvekili adaylığı söz konusu olursa ben bu göreve talip olacağım. Bu milletimizin takdiri ile olur tabi ki ama ben DEVA Partisi İl Başkanı olarak önümüzdeki dönemde milletvekili adayı olmak istiyorum” dedi.