Beraberinde İYİ Parti Erenler İlçe Başkanı Ahmet Özmen, İYİ Parti Sakarya İl Divan Kurulu üyesi ve Parti içi Eğitim Politikaları Başkanı Engin Deniz Emirli, Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Özgül Tür ve Başkan Adayı Oğuz Savtekin eşi Kendinur Savtekin ile birlikte Halk54 ailesini ziyaret eden Savtekin usta kalemler Hüseyin Cumalı, Nurettin Eryılmaz ve Fuat Koçer ile yerel seçim ve Erenler ile ilgili düşüncelerini aktardı.

Başkan Adayı Alemdar: “31 Mart’ta Cumhurbaşkanımıza Sakarya’dan güçlü bir ses vereceğiz” Başkan Adayı Alemdar: “31 Mart’ta Cumhurbaşkanımıza Sakarya’dan güçlü bir ses vereceğiz”

Erenler’de yaşam kalitesini arttırmak, esnaf, çiftçi ve çalışan kesimin sıkıntılarının çözümüne katkı sağlamak, tarım ve çevreci sanayinin ilerlemesi için bir yola çıktığını anımsatan Savtekin, “İlçemizin sorunlarını sıkıntılarını iyi biliyorum. Bunların çözümü noktasında da neler yapılması gerektiğini tespit ettik. Sıkıntıların aşılmasının yanı sıra ilçeye katma değer katacak projelerimiz hazır. Hep birlikte çok çalışarak Erenler’i kalkındıracağız. Eğer Erenler halkı bize teveccüh gösterirse önümüzdeki 5 yıl Erenler Sakarya’nın parlayan yıldızı olacak” dedi.