Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (SATSO) bugün başkanın belli olacağı seçimde başkan adayı Akgün Altuğ oyunu kullandı.

HALK54.COM/Nurettin Eryılmaz
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (SATSO) seçim heyecanı sürüyor.

4 yılda bir gerçekleştirilen oda seçimleri kapsamında SATSO'da 2022-2026 dönemi meslek komiteleri ve meclis üyeleri seçimleri geçtiğimiz günlerde 6 bini aşkın üyenin katılımı ile yapılmıştı.

Asgari ücrette zam pazarlığı bugün başlıyor! İşte masadaki rakamlar Asgari ücrette zam pazarlığı bugün başlıyor! İşte masadaki rakamlar

SATSO'da komite ve meclis üyelerinin seçilme heyecanının ardından başlayan 'Başkan kim olacak?' sorusu ise bugün yapılacak seçimle son bulacak. 

Yeni seçilen 95 meclis üyesi, SATSO Başkanını ve yönetimini belirlemek için SATSO Kampüsündeki Oda hizmet binasında bugün saat 09.00'da sandık başına giderek oylarını kullanmaya başladı. Başkanlık yarışı, Akgün Altuğ ile Talip Kuriş arasında geçiyor.

Bugün başkanın belli olacağı seçimde başkan adayı Akgün Altuğ oyunu kullandı. Oyunu sandığa attıktan sonra HALK54'e konuşan Akgün Altuğ, "Hayırlı uğurlu olsun. Kazanan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası olacaktır. Oy kullananların, oy bekleyenlerin hepimizin hakkında hayırlısı ne ise o olsun." ifadelerini kullandı.