Akgün Altuğ, SATSO başkanlık seçiminde Talip Kuriş'in listesi karşısında 42 oya karşı 52 oyla kazanarak SATSO'nun yeniden başkanı oldu. Seçim sonrası büyük mutluluk yaşayan Başkan Altuğ yaptığı açıklamada, "Bu bir yarıştı, bundan sonra bize oy veren vermeyen herkes bizim arkadaşımız ve birlikte çalışacağız." dedi.

Hazine iki tahville 33,9 milyar TL borçlandı Hazine iki tahville 33,9 milyar TL borçlandı

HALK54.COM

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 2022-2026 dönemi Yönetim Kurulu Başkanı ile Yönetim Kurulu Asil Üyeleri ve Yedek Üyeleri, Genel Kurul Asil ve Yedek Delegeleri ve Disiplin Kurulu Asil ve Yedek Üyeleri seçimi tamamlandı.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanlığı için Talip Kuriş'in listesi karşısında 42 oya karşı 52 oy alan A. Akgün Altuğ, yeniden SATSO'nun başkanı seçildi. 

Seçim sonuçlarının ardından değerlendirmede bulunan Başkan Akgün Altuğ, "Hayırlı uğurlu olsun. Biliyorsunuz çok uzun ve zahmetli bir süreçti. Sakarya’ya, SATSO’ya ve iş dünyasına hayırlı olsun. 4 buçuk yıl büyük uğraşlar verdik, bundan sonraki 4 yılda da aynı hizmeti vermek için çalışacağız. Bu bir yarıştı, bundan sonra bize oy veren vermeyen herkes bizim arkadaşımız ve birlikte çalışacağız. Yarın öğleden sonra da meclis başkanını seçeceğiz" dedi.