Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenen Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş, “Çiftçilerimiz ölüyor. Farkında mısınız bilmiyorum” ifadelerini kullandı.

Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda çiftçilerin çok zor durumda olduğunu belirterek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslendi. Ateş, “Sayın Cumhurbaşkanım bu mazot ve elektrik zamlarıyla çiftçilerimiz tarlalarına sulama yapamıyor. Gübre fiyatlarından dolayı gübre de atamadı” dedi.

Ateş, “Cumhurbaşkanımız çiftçilerimiz ölüyor farkında mısınız bilmiyorum, Vekillere de buradan sesleniyorum. Sizler her gün akaryakıta zam yapıyorsunuz. Çiftçilerimiz üretmese sofralar boş kalır” dedi. Yaptığı eleştirilere reaksiyon alamayan Ateş, “Her gün herşeye zam geliyor ama kimseden ses çıkmıyor. Herkes hayatından çok memnun demek ki” diye konuştu.

Yargıtay'dan emsal karar: Düğünü iptal eden firma tazminat ödeyecek Yargıtay'dan emsal karar: Düğünü iptal eden firma tazminat ödeyecek

253