Sapanca Belediyesi Festival ve Fuar Alanı'nda gerçekleşen 4. El Sanatları Festivalinin 2. Günü yine muhteşem katılımla devam ediyor.

4 gün boyunca devam edecek festival 2 gününü geride bıraktı. Yeni yerinde gerçekleşen festivale her yıldan daha fazla ziyaretçinin katılım sağlaması dikkat çekti. El Sanatları Festivali'nin ikinci gününde Yerel sesler; Cevat Erdoğan, Melih Boz ve Ziver Özkan sahne aldı. Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat ve İlçe Emniyet Müdürü Aslı Gül İlhan stantları gezerek hayırlı bol kazançlar dilediler. Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, ziyaretlerinden dolayı protokole çiçek takdim etti.

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen her gün stantları ziyaret ediyor ve gelen ziyaretçilerle sohbet edip festival ile ilgili görüşlerini alıyor Başkan Özen, “Dördüncüsünü gerçekleştirdiğimiz Sapanca Belediyesi 4. El Sanatları Festivali, Festival ve Fuar Alanı dört gün boyunca binlerce misafiri ağırlamaya devam ediyor. Ziyaretçiler, Sapanca Gölünün eşsiz manzarası ve esintisi eşliğinde hem el sanatları stantlarını ziyaret ediyorlar hem de her gün gerçekleşen konserlere katılma imkânı buluyorlar. 2 gününü geride bıraktığımız festivalimize tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

Arifiye'de çocuklara sünnet töreni düzenlendi Arifiye'de çocuklara sünnet töreni düzenlendi

Sapanca Belediyesi 4. El Sanatları Festivalinde 23 Temmuz Cumartesi akşamı Aydilge, 24 Temmuz Pazar akşamı ise Sinan Akçıl konserleri ile devam edecek. Ayrıca her gün saat 17.00 ile 21.00 saatleri arasında çocuklar için ücretsiz oyun alnı hizmet vermeye devam ediyor.

DJI_0321DJI_0315DJI_0313d562145