Tams Sanat Atölyesi, 24 ayını dolduran çocuklara yönelik eğlendirerek öğreten eğitim modeli ile Serdivan’da hizmete girdi. Tams Sanat Atölyesinde çok sayıda özel ders, atölye ve eğitimlerin yanı sıra saatlik, yarım ve tam gün pedagog eşliğinde eğitimler de verecek.

KAYITLAR BAŞLADI

Serdivan Arabacıalanı Mahallesi Mert Sokakta hizmet vermeye başlayan Tams Sanat Atölyesi, özellikle çalışan ve çocuklarına farklı alanlarda nitelikli eğitimler verdirmek isteyen annelere hitap ediyor. Tams Sanat atölyesinde anne ve çocukları ilgilendiren, annelerin gönüllerini rahat ettirecek, çocukları eğlendirecek öğretecek her türlü etkinlik mevcut.

EĞİTİMLER, ATÖLYELER, ETKİNLİKLER

Tiyatro, müzik, dram, enstrüman, bale, görsel sanatlar derslerinin verildiği Tams Sanat Atölyesinde her türlü duyu mutfak el becerisi küçük motor ve kaba ince motor becerisi atölyeleri de gerçekleştiriliyor. 24-36 ay (değerlendirmeye göre) ve  36 ay-6 yaş aralığında oyun grubu ve diğer okula devam eden öğrencilerimize yönelik atölyeler ve özel dersler veren Tams Sanat Atölyesi’nin saatlik, yarım ve tam günlük kayıtları mevcut. Yarım günlük kayıtlar 09.00 – 13.00 ve 13.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleştiriliyor. Tam gün kayıtların saati ise 09:00 – 17:00. Ayrıca gün içerisinde saatlik olarak annelerin çocuklarını gönül rahatlığı ile bırakabileceği etkinlik, atölye ve eğitimler de bulunuyor. Tams Sanat Atölyesinin uzman kadrosunda Pedagog’lar eşliğinde hizmet veriliyor.

Muhtarlar Derneğinde istifa depremi Muhtarlar Derneğinde istifa depremi

ANNELER İÇİN

Tams Sanat Atölyesinin anneler için önemli bir ihtiyaç olduğunu aktaran atölye kurucusu Ayşegül Ekşi, “Tams Sanat Atölyenizde son derece kapsamlı bir sistemimiz var. Annelerin çocuklarını bırakıp , kendilerine ve işlerine zaman ayırmaları için farklı etkinlik ve eğitimlerle çocuklarımızla harika zaman geçiriyoruz. Tam gün ve yarın günlük kayıtların yanında saatlik de kayıt alabiliyoruz. Anne çocuğunu bizimle harika zaman geçirmek ve eğlenerek öğrenmesi için bırakarak günlük rutin işlerine zaman ayırabiliyor. Alanında uzman kadromuzla ailelerin gönül rahatlığı ile çocuklarını emanet edebileceği çok güzel bir atölye kurduğumuz için mutluyuz” dedi.

NASIL KAYIT YAPTIRIR VE BİLGİ ALIRIM

Tams Sanat Atölyesi’nin hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için 0552 274 54 54 numaralı telefonu aramak mümkün. Arabacıalanı Mahallesi Mert Sokak No:40’ta yer alan Tams Sanat Atölyesinde çocukların harika zaman geçirebileceği özel mekanlar ve alanlar da mevcut.

TAMS SANAT ATÖLYESİ (11)TAMS SANAT ATÖLYESİ (10)TAMS SANAT ATÖLYESİ (9)TAMS SANAT ATÖLYESİ (8)TAMS SANAT ATÖLYESİ (7)TAMS SANAT ATÖLYESİ (6)TAMS SANAT ATÖLYESİ (5)TAMS SANAT ATÖLYESİ (4)TAMS SANAT ATÖLYESİ (3)TAMS SANAT ATÖLYESİ (2)TAMS SANAT ATÖLYESİ (1)