Ayrıldığınızda ezilip büzülüp, ağlayıp kahrolacağınıza; karşı tarafa kim olduğunuzu, duruşunuzu, güzelliğinizi, cazibenizi, onsuz da yaşayabileceğinizi gösterin. Çünkü bir ilişki içerisindeyken kişinin algısı zayıf olur. Uzak kalındığında ise kişinin farkındalığı açılır ve sizdeki güzellikleri tekrar görmeye başlar.

Erkekler, ağlayan, üzülen bir kadından değil; özgüveni yüksek, cazibesi olan, ilgiyi üzerine çeken bir kadından asla vazgeçemezler.

Vazgeçilmez kadınların ortak özelliği, güçlü duruşu ve cazibesini hiçbir zaman yitirmiyor oluşudur. Gerektiğinde bir adım geriye çekilebilen, erkeğe bedel ödeten kadınlar erkekler için daima daha cazip ve vazgeçilmezdirler.

Erkekler kolay elde etmenin aksine bazı şeyler için bedel ödemeyi severler. Savaşmak erkeklerin doğasında vardır. Savaşıp kazanmak, erkeğin özgüvenini ve erkeklik hissiyatını besleyen bir olgudur.

Vazgeçilmez bir kadın olmak istiyorsanız, hayatınızdaki erkeğin elinin altında olmaktan ve erkeğinizin görüşleri doğrultusunda hayatınıza yön vermekten kaçının. Kendiniz olun. Önce kendiniz mutlu olun. Kendiniz için bir şeyler yapın. Hayatınıza dâhil olan insana kendi güzelliğinizle bir şeyler katın ki yokluğunuz düşünülemesin.

Sevgilerimle…

Mail: [email protected]