Akyazı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Parti Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, MHP İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu ve teşkilat mensuplarıyla birlikte seçim çalışmalarını tüm hızı sürdürüyor. Mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam eden Bilal Soykan son olarak Reşadiye, Beldibi, Gökçeler, Dedeler ve Küçücek Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.

Akyazı’da girilmedik mahalle, çalınmadık kapı bırakmayacaklarını ifade eden Bilal Soykan, “ Vatandaşlarımız bize ve davamıza sahip çıkmaya devam ediyor. Biz bu teveccühü karşılıksız bırakmamak için 5 yıl boyunca gece gündüz demeden çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. Hemşerilerimiz yapılan hizmetlerin farkında. Eksiklikleri de yine Cumhur İttifakı’nın gidereceğini de çok iyi biliyor. Biz vatandaşlarımızın bu güvenini asla boşa çıkarmayacağız. Çok çalışacağız, durmayacağız. Akyazı’da hizmet belediyeciliği ile gönüllere dokunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

AK Parti İl Başkanı Tever: "İthamlar gerçeği yansıtmamaktadır" AK Parti İl Başkanı Tever: "İthamlar gerçeği yansıtmamaktadır"

‘Gönüllere Dokunmaya Devam Edeceğiz’ 5‘Gönüllere Dokunmaya Devam Edeceğiz’ 4‘Gönüllere Dokunmaya Devam Edeceğiz’ 3‘Gönüllere Dokunmaya Devam Edeceğiz’ 2‘Gönüllere Dokunmaya Devam Edeceğiz’