Halk54.com olarak 4'üncü yıl dönümünü buruk bir şekilde karşılıyoruz.

Irak ve Suriye Kuzeyin’de Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde 12 Ocak 2024 tarihinde bir üs bölgesinde sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada 9 kahraman Mehmetçik şehit olmuş, dört kahraman silahlı kuvvetleri mensubu da yaralanmıştı. 

Başımız sağ olsun

Türkiyemiz ve bizim yüreğimiz yangın yeri 9 vatan evladı vatan savunmasında terörle mücadele harekâtından şehit düştüle. Türkiyemizin ve 9 vatan evladımızın ailelerine baş sağlığı diliyorum yaralı Mehmetçiklerimize de Allahtan acil şifalar diliyorum.

Türkiye Cumhuriyeti devleti her zaman güçlü kahraman Mehmetçiğimiz çapulcu teröristlere mislisiyle cevap verir. Hiç bir şehitlerimizin vatandaşımızın kanını yerde bırakmaz. Şehitler ölmez vatadan bölünmez. Cumhuriyetimiz çelikten kaledir. Terörün her türlüsünü lanetliyorum. Bölücü terör mensupları layık oldukları gibi ölümü tadacaklar.

Halk54.com 4 yaşında

15 Ocak 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan imtiyaz sahipliğini Ayşe Reneta Cumalı’nın yaptığı Halk54.com, Sakarya ilimizde gelişen olayları tarafsız bir şekilde halka aktararak Sakarya halkın haber portalımızdan haberlerimiz takip ederek bizlere güç katan tüm halkımıza çok teşekkür ediyorum. 4. kuruluş yıl dönümümüz ile gurur duyuyoruz.

Kurulduğu 2020 yılından bugüne kadar birçok arkadaşlarımız bizimle beraber çalıştı. Şimdi bazı arkadaşlar bizimle olmasalar dahi herkesin emeği için hepsine çok teşekkür ediyorum.

Duayen 2 gazeteci

Sakarya’nın ve ülkemizde günlük gelişen olayları anlık hızlı bir şekilde haberleri yayınlayarak okurlarımıza saniyeler içerinde ulaştırıyoruz. Sakarya’nın duayen gazetecileri olarak 4 yıl önce aile dostum Hüseyin Cumalı ve ben Nurettin Eryılmaz polis adliye haberleri, özel haberler, halkın güncel gündemler hakkında yaptığımız sokak röportajlarıyla yorumları en sade en tarafsız bir şekilde halk54.com mikrofonu uzatarak görüş ve değerlendirme beyanlarını alarak yayına sunuyoruz. Eleştiri ve talepleri yetkililere siyasilere duyurmakta bizler köprü oluyoruz.

Ekip göreve hep hazır

Haber portalımızda bizlerle beraber haber maratonunda haber müdürümüz Emre Çatal, gece haber editörü Salih Hamurcu, Spor Müdürü Erdal Erebilir, muhabir Nadir Kurtulan, spor haberlerinde önemli isim Kadir Şirin, sosyal medyada Sokak54 programında sokak röportajı yapan Fuat Koçer vatandaşların güncel konular hakkında düşüncelerini söyleme imkânı fırsat vererek seslerini milyonlara ulaştırarak duyuruyor.

Renkli yazarlar

Haber portalımızda köşelerini yazma imkânı verdiğimiz arkadaşlar kendi penceresinden siyaseten uzak 3. sayfa haberlerinden uzak köşe yazılarıyla farklı dünyaya pencere açıyorlar, halk54.com'a yazılarıyla renk katıyorlar.

Teşekkürler Sakarya

Halk54.com olarak 4 yıldır yorulmadan hep haber peşinde koştuk. Belediye meclisinde yapılan oturum görüşmeleri anlık haber olarak veriyoruz. Siyasette yaşanan sıcak gelişmeleri anında haber olarak veriyoruz. Sporda her ne oluyorsa kısacası haber nerede biz orada sizin için olduk. Haberleri sizlerin dikkatine sunduk. Sakarya halkı olarak bize verdiğiniz destek ile bugün 4. yıl dönümün gurununu yaşıyoruz. Sakarya’da tüm kurum ve kuruşların bize verdiği destek ve övgüye teşekkür ederim.

Verdikleri desteklerden ötürü Sakarya halkına çok teşekkür ederiz.